Vetura në shitje Volkswagen Eos

Kjo veture ka pasur 143 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/06/2019 17:39

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kabriolet 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 205 167 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

EOS 2.0 TDI DISEL CABRIOLET 2009 103 KW 6 SHPEJCI

EOS 2.0 TDI DISEL CABRIOLET VITI 2009 103 KW 140 PS PA DOGAN NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT KILOMETRAT I KA TE SAKTA I KA 205178 TE GARANTUME ME LIBRA SERVISI 2 QELSA KA KLIMA TRONIKE KARRIKA ME NXEMJE DHE ME MASAZH NAVIGACION KOMANDA NE TIMON 1 PAL DYER FELLNE ME GOMA TE REJA SENOZRA PARKIMI SENZORA TE SHIUT PER ME SHUM KONTAKTONI NE NR 📱044830315 DHE VIBER 📱 +38344830315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit