Vetura në shitje Mercedes-Benz Vito

Kjo veture ka pasur 528 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/06/2019 22:47

7,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2148 cm³ 300 000 KM

Mercedes-Benz Vito 111 CDI I Gjate 9 Ulse

Shitet kjo vetur Me 9 Ulse klima kushnixat jan te reja llamell e re kjo vetur asht gjëndje rregull krejt per Ma shumm Informationen lirisht muni me konkatu Ne wacap viber Facebook imell adres. Nr Tel +4915222739678

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit