Vetura në shitje Chevrolet Captiva

Kjo veture ka pasur 399 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/07/2019 18:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

SHES CHEVERLET CAPTIVA 2.0 AUTOMATIK VITI2008

Shes Chevrolet Captiva 2.0 Diesel
RKS
Viti 2008
Automatik
Klim tronike
Tempomat
Bord Computer
Senzor Parkingu
Xhama Me Rrym
Pulla N'Timon
Karrika Gjysem Likur
Fellga Tmira
Goma Treja
044296798

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit