Vetura në shitje Mercedes-Benz C 250

Kjo veture ka pasur 2302 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/01/2020 13:35

13,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Tiptronik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 70 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pogradec

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes

Shitet Mercedes Benz c class 250 prodhim I 4 2014 I sapo ardhur nga USA me dokumenta te rregullta dhe targa shqiptare sedilje lekure I gatshem per cdo lloj prove. Cmimi I diskutueshem 0693032037


Shpërndaje:

Veturat e fundit