Vetura në shitje Mercedes-Benz E 220

Kjo veture ka pasur 333 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/07/2019 11:53

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 240 000 KM

Mercedes E 220 cdi avangarde

Mercedes E 220 cdi
Posedon
Klima dy zonale
Komanda ne timon
Automatic tip tronic
Ulse lekurë
Fellne te aluminit
Tempo mat
Bord kompiuter
Esp
Air bag
Mbyllje qe drore
Drita te mjegulles
Regjistrim edhe nje vit
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit