Vetura në shitje BMW 318

Kjo veture ka pasur 3077 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/07/2019 15:36

1,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1992

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 250 000 KM

Shitet Bmw 318 Delfin

Shitet BMW 318 Delfin Vitit 1992 Ne Gjendje Shum Te Rregullt 1.8 Benzin Motorrin E Ka Me Zingjir 1.8 Vitit 98

Vetura Posedon : Klim,Abs,Asr,Airbag,Armotizera Konni, Muzzik Shum Te Mir,Fellne Tmira,Auspuh Remus,Drita Xenon..
Regjistrim Ka 1 Vjet ..

Pres Te Interesuar Serioz

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit