Vetura në shitje Porsche Cayenne

Kjo veture ka pasur 2059 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/07/2019 16:15

12,000 EUR

(Çmimi)


10,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 29 652 KM

Porsche Cayenne ii, 2013-12000€,-

Porsche Cayenne ii 3.0 V6 D 245 Tiptronic-, 2967cc, 29652 Km, 12000€,-
whatsapp, viber: 0022967451240. https://t.me/anda_frshkov

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit