Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 1029 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 21:38

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 215 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION

•Viti i Prodhimit: 2012/model 2013
•Marshi i shpejtësive: Automatik DSG(7 shpejtësi)
•Terheqja:4x4
•Origjina: Gjermani
•Volumi i motorit: 2.0 (1968 ccm)
•Fuqia e motorit: 103 kW (140 PS)
•Km te kaluara: 215000
•Libër servisi nga VW
•Komandat në timon
•Navigacion
•Fellne
•Klime automatike

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit