Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 1061 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/08/2019 09:48

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 243 000 KM

Mercedes C 220 CDI Avangarde full extra

Mercedes C220 cdi
Avangarde
Klima tronik
Klima dy zonale
Ulse me nxemje
Ulse lekue dhe pllizh
Navigacion
DvD
Esp
Bord kompiuter
Tempo mat
Dritat xenon big xenon
Drita te mjegulles
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Senzor shiju
Lleda mbrapa
Fellne me goma te reja te veres
Vetura edht ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet dhe esht e importuar nga gjermanija qe nje vit per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit