Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 470 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/09/2019 19:39

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 152 000 KM

Audi A3 2.0 TDI pa doganë

Audi A3
2.0 TDI
110 kw 150 ps
Klima tronik
Navigacion
Tempo mat
Komanda ne timon
Lleda para dhe mbrapa
Senzor parkingu
Senzor shiju
Ulse me nxemje
Fellne me goma te reja te dimrit
Vetura eshtê shum ne gjendje te mirë
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit