Vetura në shitje Volkswagen T4 Multivan

Kjo veture ka pasur 284 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/09/2019 09:04

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kamion 1995

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2400 cm³ 275 000 KM

Vw T 4. 2.4 dizell

Kombi t4
2.4 dizell
I regjistruar ne rks
Ne gjengje te mir
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Alarm

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

  •  Hands-free kit(Adapter)

  •  Hidraulik

  •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit