Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 206 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 09:48:46

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 221 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel insignia 2.0 cdti automatic full extra

Opel insignia cosmo
2.0 cdti
Klima tronic
Navigacion
Esp
Bord kompiuter
Tempo mat
Komanda ne timon
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Dy qelsa
Shofershajbne anti refleks
Pasqyret i palohen
Ulse lekur + pllizh
Radio cd + aux +usb
Dritat lled
Dritat xenon big xenon
Dritat te kthesav
Drita te mjegulles ( halogenka )
Fellne 18 coll
Vetura posedon libra te servisit dhe
Gjitha servisat i ka te kryer
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit