Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 1131 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/08/2019 18:42

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 275 000 KM

Shes pollon

SHITET VW POLLO
VITI 10.12.2003
BENZIN 1.4
KLIM
ABES
AIRBEG
DRITARET ME RRYN
CENTRAL
GUMA TE REJA
VETURA OSHT NE GJENDJE TE RREGULLT TEKNIKE E RUJTEN SI JASHT EDHE MRENA VETURA POSEDON EDHE LIBER SERVISIT PER MA SHUM KONTAKT
+38345241616 38349140008

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Immobilizer

  •  Xhama me ngrohje

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  CD

Shpërndaje:

Veturat e fundit