Vetura në shitje Mazda 6

Kjo veture ka pasur 1369 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/06/2020 19:48

3,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Mazda 6 2.0 Dizell 2005 Me Rks 1 Vit Ndrrim i mundshem

Mazda 6 2.0 Dizell 2005 Me Rks 1 Vit Ne Emer tim
Vetura posedon: Abs,Esp,Airbag,Klima tronic,Ulset likur me nxemje,Xenon,Senzor parkingu,Pulla Timon etjj Ndrrim i mundshem nese me konvenon 049-191/526

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit