Vetura në shitje Volkswagen Passat CC

Kjo veture ka pasur 2758 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/08/2019 18:10

9,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Passat CC 2.0 TDI

Shitet Passat CC 2.0 TDI 170 ps
Viti:2009

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit