Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1843 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/08/2019 18:21

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 145 267 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2012 GTD ME LLEDA DHE SENONA 170 PS KM 145000

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2012 MODELI GTD ME LLEDA DHE SENONA ËSHTË 125 KW 170 PS NE GJENDJE TE MIR I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT KILOMETRAT I KA TE SAKTA 145000 TE GARANTUME PER KETO KA EDHE LIBER SERVISI I KA DY QELSA KA TEMPOMAT BORD KOMPJUTER KA NAVIGACION CD AUX BLUETOOTH SD CARD USB TIMON TE PRERË KARRIKA ORGJINAL TE GTD TAVAN TE ZI PER BRENDA KA SOUND SYSTEM DMTH ZHURMUES NE AUSPUHH KA FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE REJA NE GJENDJE TE RREGULLT TEKNIKE PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NUMRIN 044830315 DHE VIBER +38344830315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit