Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 1325 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/08/2019 20:23

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 145 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 2.0 TDI GTD ME LLEDA DHE SENONA 2012 170 PS

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2012 MODELI GTD 125 KW 170 PS ME LLEDA DHE SENONA NE GJENDJE TE MIR I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT KILOMETRAT I KA TE SAKTA 145000 TE GARANTUME PER KETO KA EDHE LIBER SERVISI KA KAZARK TE MODELIT R-LINE I KA DY QELSA KA TEMPOMAT BORD KOMPJUTER KA NAVIGACION CD AUX BLUETOOTH SD CARD USB TIMON TE PRERË KARRIKA ORGJINAL TE GTD TAVAN TE ZI PER BRENDA KA SOUND SYSTEM DMTH ZHURMUES NE AUSPUHH KA SENZORA PARA MRAPA KA NGJYR TE MIR METALIKE GJAMA TE ERRESUAR FABRIKISHT PASQYRE ME NXEMJE KA FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE REJA NE GJENDJE TE RREGULLT TEKNIKE PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NUMRIN 044332505 DHE VIBER +38344332505

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit