Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1402 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:09:35

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF GTD AUTOMATIK

VW GOLF GTD 2.0 TDI 184PS
AUTOMATIK
ULESET SPORTIVE ALCANTARA DHE LEKURE
SHPEJTESI NE TIMON F1
DISTRONIK
ADAPTIVE CRUISE CONTROL
SENSORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA
KETE VETURE MUND TA BLENI EDHE ME LEASING PER ME SHUME INFORMATA KONTAKTONI NE NR
044808009


Shpërndaje:

Veturat e fundit