Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 544 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/11/2019 15:47

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF GTD

VW GOLF GTD
VITI 2014
2.0 TDI 184PS
SOUND ACTIVE
DRITA LED PARA DHE MBRAPA
SENSORA PARKINGU PARA MBRAPA
KETE VETURE MUND TA BLENI EDHE ME LEASING
PER ME SHUME INFORMATA KONTAKTONI NE NR
044 80 80 09


Shpërndaje:

Veturat e fundit