Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 260 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/09/2019 23:16

4,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

skoda fabia

shitet skoda fabia 1.9 SDI viti 2005 ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryera. ka shpenzime shum te vogla dhe nuk ka nevoj per as nje investim.
posedon klim Ac , muzik te mir , goma te reja m+s , etj... pres blers serioz

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit