Vetura në shitje Audi A6 Allroad

Kjo veture ka pasur 5622 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/05/2020 16:58

29,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


29,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 106 000 KM

Audi A6 Allroad

Audi A6 allroad ..
viti :2015 3.0 Bi tdi ,103 km origjinale,pa takse luksi,Panoramic,radar shpejtesie/korsie, ECO mode system,auto start stop,kamera 360 grad,key less go,suspension ajri me 6 nivele sipas rruges,sistem allroad,bi-xenon ,fener led, bluetooth,1 sim card, 2 Card memory,CD, BOOSE music system,dyer me thithje,sistemi distances,
pjerrtesise,sedilje/xhama/pasqyra elektrike ,xhama te zinj origjinal,sistemi nderrimit te korsise,sistem frenimi emergjent,Navi,serdilje me memorje,ganxhe rimorkio,+ 4 goma te reja Michelin rezerv. Makina eshte ne gjendje perfekte , shume pak e perdorur ne shqiperi.
CEL : 068 84 05 062
CMIMI : 29,500€

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit