Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 74 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/09/2019 22:03

3,350 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 260 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shkoda Fabia 1.9 Sdi Viti 2001

Shitet Shkoda Fabia ne gjendje perfekte tip top oshte fenomenale.
Karoseri dhe Enterier super te pastert.


Shpërndaje:

Veturat e fundit