Vetura në shitje BMW 220

Kjo veture ka pasur 656 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 21:38

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 188 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 220d Active Tourer

* I importuar nga jasht
* I sapo doganuar
* Ne gjendje te mire
* Led para dhe mbrapa
* Eco Pro dhe Sport Mode
* Connected Drive Opsion
* Pasqyre elektrike
* Karrige elektrike
* Klimatronic
* Alufellne
* Parking sensor 3D
* Tempomat
* Bluetooth etj.


Shpërndaje:

Veturat e fundit