Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 56 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 14:05

6,400 EUR
5,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


5,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 218 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda Octavia

Shitet Skoda Octavia 1.6 tdi 2012. Automatik(7shpejtsi)
Ka 2 pare guma te mira te veres dhe dimrit . Serviset te gjitha me rregull. Vetura eshte pa dogan .
Qmimi i diskutushem.


Shpërndaje:

Veturat e fundit