Vetura në shitje Mazda 6

Kjo veture ka pasur 308 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/10/2019 14:07

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 302 521 KM

Mazda,tipi 6 , viti 2002,dizel ,2.0,ngjyre e kalter

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit