Vetura në shitje Mercedes-Benz 200

Kjo veture ka pasur 1833 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/09/2019 14:29

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 151 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES BENZ C200 2012 AUTOMATIK TIPTRONIK AVANTGARDE BLUEEFIENCY

MERCEDES BENZ C200 CDI VITI 2012 AUTOMATIK TIPTRONIK MODELI AVANTGARDE SENON BI SENON LLEDA PA DOGAN 100 KW 136 PS NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE KILOMETRAT I KA TE SAKTA I KA 151000 TE GARANTUME ME LIBER SERVISI I KA DY QELSA FABRIKISHT KA KLIMA TRONIK KARRIKA ME NXEMJE KOMANDA NE TIMON KA KARRIKA GJYSEM LEKUR KA NAVIGACION CD AUX BLUETOOTH SD CARD USB DVD I HAPUR LART (SHIBER) TEMPOMAT BORD KOMPJUTER SISTEMIN ECO DMTH MY SHUM VET TIMON MULTIFUNKSIONAL ME RREGULLIME SIPAS DESHIRES PASQYRE ME NXEMJE ME RREGULLIME SIPAS DESHIRES DHE PALOHEN ME KOMAND KA SENZORA PARA TE PARKIMIT MRAPA KA SENZORA TE SHIUT KA KAMER PER MI LEXU SHENJAT E TRAFIKUT KA HOLLOGENKA ME LLEDA KA GOMA ME FELLNE TE REJA PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NUMRIN 044 830 315 DHE VIBER +383 44 830 315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit