Vetura në shitje Iveco Tjetër

Kjo veture ka pasur 7074 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/05/2015 11:53

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Kamion 2002

Karburanti Marshi
Naftë Semi-Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 2

Kubikazha Kilometrazhi
0 cm³ 500 000 KM

She's iveco

Iveco ne gjendje shume te mire

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  Pasqyra elektrike

  •  Ulëse me nxemje

  •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit