Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 649 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/09/2019 15:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 195 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI VITI 2009 AUTOMATIK DSG ME DOGAN TE PAGUAR

VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI VITI 2009 AUTOMATIK DSG ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT KA BORD KOMPJUTER KILOMETRAT I KA TE SAKTA I KA 190000 TE GARANTUME ME LIBER SERVISI I KA DY QELSA FABRIKISHT KA KLIMA TRONIKE KARRIKE ME NXEMJE KA NGJYR TE MIR METALIKE KA FELLNE ME GOMA TE REJA PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NUMRIN 044 830 315 DHE VIBER +38344830315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit