Vetura në shitje Mercedes-Benz E 350

Kjo veture ka pasur 1443 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/10/2019 09:31

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 105 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES BENZ E350, 4MATIC, 2013 FULL EXTRA

Mercedes Benz E350, Diesel, viti i prodhimit 2013
FULL EXTRA

Për më shumë informacione rrethë automjetit kontaktoni në telefon.
+38344110553 ose +38345205655.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit