Vetura në shitje Mazda CX-5

Kjo veture ka pasur 69 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/09/2019 10:25

29,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 78 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mazda CX5

CX 5
6 shpejtsi
Naft 2.2
150 ps original + 55 ps totali 205 PS
ja kam shtu me kompjuter drejt e ne tru te motorrit
kshtu qe se demton kerrin.

Garantoj ne
1.Menjaq
2.Motorr
3.Kilometra

Hargjon sipas vozitjes.
Me mu shum pak.
6.3 L/100Km lokal.

12x felne me goma

4x Dimer me thuma 17
4x Ver 17
4x Ver/Dimer 18

Per mashum info me qkruaj ne e-mail address
[email protected]

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit