Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 870 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/09/2019 18:28

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 235 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A3 2.0 TDI VITI 2009 AUTOMATIK DSG ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR ME LLEDA DHE SENONA

AUDI A3 2.0 TDI VITI 2009 AUTOMATIK DSG ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR MODELI SPORTBACK 103 KW 140 PS I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT NE GJENDJE TE MIR ME KILOMETRA TGARNTUME ME LIBRA SERVISI 235000 2 QELSA FABRIKISHT VETURA POSEDON LLEDA ME GJITHË SENONA PARA DHE MRAPA TEMPOMAT BORD KOMPJUTER KOMANDA NE TIMON SHPEJTESI NE TIMON KA NAVIGACION KA FELLNE ME GOMA TE REJA KA SENZORA MRAP DHE PO ASHTU SENZORA TE SHIUT PASQYRE ME RREGULLIME SIPAS DESHIRES DHE ME NXEMJE PER ME SHUM INFORMATA KONTAKTONI NE NUMRIN 044 830 315 DHE VIBER +383 44 830 315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit