Vetura në shitje Ford Mondeo

Kjo veture ka pasur 599 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/11/2019 19:39

2,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Tiranë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Ford Mondeo okazion

Shitet Ford Mondeo , 2.0 nafte ,.ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . makine komode familjare


Shpërndaje:

Veturat e fundit