Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 305 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:09:15

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 7 1.6 TDI 2013

VW GOLF 7 1.6 TDI
VITI 2013
ULESET ME MASAZH DHE NGROHJE
DRITA LED
PARK PILOT
SENSORA PARKINGU PARA MBRAPA


Shpërndaje:

Veturat e fundit