Vetura në shitje Citroën DS4

Kjo veture ka pasur 235 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:08:54

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

CITROEN DS4 1.6 HDI AUTOMATIK

CITROEN DS4 1.6 HDI DIESEL
AUTOMATIK
DRITA LED PARA MBRAPA
SHPEJTESI NE TIMON
NGJYRA E BARDHE PERLA
NAVIGACION
ULESET SPORTIVE GJYSEM LEKURE
ULESET ME NGROHJE DHE MASAZH
SENSORA PARKINGU ETJ..
PER ME SHUME INFO 044 80 80 09


Shpërndaje:

Veturat e fundit