Vetura në shitje Citroën DS4

Kjo veture ka pasur 729 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/10/2019 13:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

CITROEN DS4 1.6 HDI AUTOMATIK

CITROEN DS4 1.6 HDI
VITI 2011
AUTOMATIK
ULESET GJYSEM LEKURE SPORTIVE
ULESET ME MASAZH DHE NGROHJE
SHPEJTESI NE TIMON
NAVIGACION
SENSORA PARKINGU
DRITA LED PARA MBRAPA
PER ME SHUME INFO 044 80 80 09

Shpërndaje:

Veturat e fundit