Vetura në shitje BMW X3

Kjo veture ka pasur 1326 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 15:47:25

7,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW X3 2.0 Dizel XDrive (4x4) FACELIFT

*** BMW X3 2.0 DIZEL XDrive (4x4) FACELIFT
I doganuar RKS 7muaj,
6+R Shpejtsi, Klimatronik, Tempomat, Abs, Esp, Dritat Xenon, Allogenka, Karrikat Lekur, Sensor Parkingu para dhe mbas, Sensor shiu, Gomat M+S, Ne Gjendje Perfekte, Mundesi Ndrrimi.

Tel/Viber; +38344576663


Shpërndaje:

Veturat e fundit