Vetura në shitje Audi Q3

Kjo veture ka pasur 3190 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/11/2019 18:05

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 171 000 KM

AUDI Q3

Audi Q3 2.0TDI quattro sline 
viti 2014
Leasing deri në 80%

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit