Vetura në shitje Fiat Bravo

Kjo veture ka pasur 2371 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/11/2020 08:50

4,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 164 000 KM

Fiat Bravo 1.9 JTD, 2007 RKS

Shes veturen
Fiat Bravo 1.9 JTD MultiJet 16v, RKS
Karrigat me nxemje, xhama elektronik, sesor mbrapa, pasqyre elektrike, ABS, ESP, Drita Xenon, drita mjegulle (i kthehen ne kthesa) etj.
Viti: 2007
Km: 164000
E ardhur nga zvicra 2017
Kilometra te garantuara
Hargjimet 5.7l/100km
Kontakt ne Whatsapp/Viber
+38349153988

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit