Vetura në shitje Opel Antara

Kjo veture ka pasur 713 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/01/2020 18:44

7,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 211 400 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Antara 2.0 CDTI 2007 4X4


Shes veturen personale Opel Antara 2.0 CDTI me vit te prodhimit 2007 dhe me vetem 211400km te kaluara.
Vetura nuk eshte hipotek eshte e imja personale, vetura eshte e ardhne nga zvicra dhe posedon librin e servisit per sa ka qen atje plus ktu ne ks i mirembajtur ne servisin Opel Dugi. Vetura nuk ka nevoj per asnje investim te vetem
Servisi nuk ka nevoj me ju bo edhe ne 5mij km e ardhshme, i ka te ndruara uljen me te gjitha filterat, ka frena gati te reja te ndruara para pak kohe , ka 4 gomat e dimrit + 4 gomat set te markes Bridstone te veres . Vetura ka full opcjone si
* Automatik - Tiptronik
* Klime AC shume te mire
* Karrikat me nxemje gjysme lekure si te reja
* Mbyllje qendrore , gjamat dhe pasqyret elektronike
* Senzora parkimi para dhe mbrapa
* Abs , Esp , Boardkompjuter ,
* Tempomat , drita automatike dhe drita te mjegulles, vetura i ka 2 qelsat origjinale , librat e servisit e shume e shume gjera te tjera .

Mundeni me qu ne cilin sevis te doni per ta kontrolluar.
Per cdo info shtese mundeni me me kontaktu ne tel
049/669-200 , cmimi shume i volitshem 7300€

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit