Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 6441 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/06/2015 22:14

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Kupe 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 2

Kubikazha Kilometrazhi
559 cm³ 14 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

jetmiri

 • Prishtinë
 • 045476292

Smart Fortwo

smart fortwo
me tabela te huja po sa ardhur nga zvicra
me Klim Airbag Servo Gjamat me Rrym ESP.
te intersuarit mund te thirrni ne ket numer 045476292
viber +3774547292

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  EDS

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit