Vetura në shitje Jeep Cherokee

Kjo veture ka pasur 1575 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/01/2020 17:02

25,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 120 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Tiranë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes fouristrade jeep cherokee 2014 limited

Makina esht marre ne Zvucer me shum pak km esht ne gjendje shum te mir esht full option ndizet dhe fiket me buton dritat xeno bixeno e shum opsione te tjera (pilot automatike , sendiljet ngrohje ftohje , timonin me ngrohje , bagazhi hapet dhe mbyllet me buton , trekendshat sinjalizues tek pasqyrat , navi te madh etj ....) cmimi i diskutushem edhe ndrrohet me makin tjeter


Shpërndaje:

Veturat e fundit