Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 2795 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/01/2020 19:53

15,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Tjeter 4

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 75 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Tiranë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Insignia

makina ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove

Siguria dhe komoditeti


 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit