Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 11126 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/07/2015 13:15

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 192 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

u shit flm shitet VW GOLF 5 1.9 TDI 2004

Shitet dhe nderrohet

Vw golf 5 plus 1.9 tdi
Trendline seria 2004
Rexhistrim 11 muaj
Servisin e kryer komplet
Goma te reja veres

Info tel 044 786 281
Viber +386 49 207 526

Qmimi me ndrrim 6600
Qmimi me kesh 6300 fundit

PRES BLERES SERIOZ FLM

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit