Vetura në shitje BMW X6

Kjo veture ka pasur 3335 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/06/2021 20:50

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 0 230 KM

BMW X6 30d Diesel xDrive facelift

BMW X6 30d Diesel xDrive (4x4)
Ne emrin tim personal
I doganuar me regjistrim RKS
Prejardhja Gjermani.

1 Pronar prej qe osht ardhe ne Kosove
Perkthim i menjehershem, hipotek nuk eshte
Serviset e perfunduara me kohe
I sapo servisuar komplet
Gjendje perfekte.

▪️Klimatronik
▪️Sport packet
▪️Start/Stop
▪️Tempomat
▪️Shpejtsi ne vollan
▪️Komanda ne vollan
▪️Karrikat lekur
▪️Karrikat me nxemje
▪️Sensor parkingu para dhe mbrapa
▪️Shansher CD
▪️Dritat xenon bi-xenon
▪️Abs, Esp
▪️Allogenka
▪️Karrikat elektronike
▪️Dritat automatike

Tel/viber: +383 44 576 663

Shpërndaje:

Veturat e fundit