Vetura në shitje Mercedes-Benz E 270

Kjo veture ka pasur 533 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 13:49:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 280 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes benz E270 CDI

Vetura komplet ne gjendje te rregullt dhe shume e ruajtur.
Kontakto ne viber; +38344261312
+38345319307


Shpërndaje:

Veturat e fundit