Vetura në shitje Volkswagen Golf II

Kjo veture ka pasur 1238 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/02/2020 21:14

1,399 EUR

(Çmimi)


1,499 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1988

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 260 000 KM

Golf ll

Golf ll 1.9 i thjesht ne gjendje te mir si jasht po ashtu edhe mrena, shpenzime te vogla, regjistrim deri ne prill 2020, baterin e re me garancion, goma te dimrit te reja me fellne, podin e izolum komplet, karrika te golf 4, senzor parkingu muzik tmir etj etj..
Ndrrim me ndonje vetur ma te re.
Per me shum info ne tel +38345436913.

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Senzorë parkimi

  •  Spoilerë

  •  CD

  •  Fellne

  •  Ulëse me nxemje

  •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit