Vetura në shitje BMW X3

Kjo veture ka pasur 465 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/03/2020 14:49

15,150 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Vetura BMW X3 2.0 dizel 2011

Shitet veturaBMW X3 2.0 dizel 2011
Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.
Full opsion
Lekure
Panoram
8 shpejtesi etj,etj
Rexhistrim deri 01/2021

049/555-080
+383 49 555 080


Shpërndaje:

Veturat e fundit