Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 5973 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/07/2015 18:06

2,900 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen c3 1.4HDI

Vetura ne gjendje te rregullt e sapo ardhur nga zvicrra e padoganuar.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit