Vetura në shitje Toyota RAV 4

Kjo veture ka pasur 642 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/03/2020 14:51

9,550 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 150 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Toyota Rav4 2.2 4×4 2009

Shitet Toyota Rav4 2.2 4×4,
Ne gjendje te mire teknike dhe optike.
Klimatronik
Senzor parkingu mbrapa
Rexhistrim 08/2020
150.000 km te garantuara
Serviset e kryra me kohe

049 555 080
+383 49 555 080


Shpërndaje:

Veturat e fundit