Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 5185 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/07/2015 21:05

4,900 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 206 345 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

flm u shit

Shitet vetura golf4 tdi thjesht pa kuqe
Vetura ka klim funkcionale
Gjamat me rrym
Ulset me ngrohje
Drita mjegulles
Farat i pastron
Rexhistrimi par kosov
Klm garanuara
Prejardhja nga gjermaina
Nuk ka nevoj per investime
Mundsi ndrrimi
Viber +37744400000
Pres bleres serioz

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit